Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик

Гнучкі підводи для води та газу

Гнучкі підводки та їх різновиди

Гнучке підведення - згинальний шланг, виготовлений рухомих матеріалів (металева сітка, гума) і призначений для підключення різних приладів до системи гарячого або холодного водопостачання, рідше опалення. Винахід гнучких шлангів значно полегшив підключення різних приладів до водопроводу, оскільки відпала необхідність точного «підганяння» жорстко закріплених труб до приладів.

Різновиди гнучких підводок.

Залежно від призначення розрізняю гнучкі шланги для:

Підводка для води. Гнучкі шланги для води призначені для підключення різних пристроїв до системи водопостачання. Існують десятки різновидів підводок для води, які також відрізняються за окремими параметрами:

За типом водопостачання:

  • Для гарячого водопостачання. Температура використання: до +40 °С.
  • Для холодного водопостачання. Температура використання: до +95 °С.
  • Універсальні.

За типом підключення:

Гайка-Гайка. Найбільш поширеними шлангами типу «гайка-гайка» є підведення з різьбленням, діаметром ½ і ¾ дюйма, інші розміри в побутових приладах зустрічаються рідше.

Гайка-штуцер. Даний тип шланга обладнаний різними типами різьблення з різних сторін: з одного боку, внутрішнє різьблення, з іншого боку зовнішнє різьблення. Діаметр різьблення на різних кінцях може бути як однаковим, так і різним.

Гайка-різьблення М10. Цей тип підводок призначений для підключення змішувачів для води. Купити гнучкі шланги з різьбленням М10 можна з коротким і довгим різьбленням і, як правило, вони використовуються в парі. Це викликано особливістю їхнього підключення до змішувача. Гнучкі підводки для змішувача виготовляються завдовжки від 20 до 250 см з кроком 5см.

Заливний шланг для пральної машини. Даний тип підведення відрізняється особливим типом гайок, вони, як правило, виготовлені з пластику і призначені для підключення без допомоги ключів (вручну).

Зливний шланг для пральної машини – спеціальний гофрований шланг довжиною від 1 до 5 м, що підключається без використання гайок.

Шланги для душу – гнучкі підведення, призначені для підключення душової лійки. Стандартна довжина таких шлангів – від 1 до 2м.

Підведення для газу. Даний тип шлангів відрізняється підвищеною міцністю та застосовується для підключення обладнання до газопроводу.

Залежно від матеріалу виготовлення гнучкі підводки бувають:

  • Гумові в металевому обплетенні.
  • Гофрована металева (сільфонова) трубка.
  • Силіліконова.

Зверніть увагу! Гнучкі підводки слід використовувати виключно за призначенням, оскільки кожен вид гнучких шлангів призначений для використання за певної температури, за певних умов або для роботи з різними рідинами (газами).

Де купити гнучкий шланг недорого.

Великий вибір гнучких підводок українського та зарубіжного виробництва представлений в інтернет-магазині Сифон, тому здійснити покупку можна безпосередньо на даній сторінці нашого каталогу.

Вгору