Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик

Водонагрівачі проточні електричні

Проточний електричний водонагрівач - пристрій, призначений для забезпечення побутових приміщень гарячим водопостачанням. Даний пристрій може бути встановлений як альтернатива використанню газової колонки або бойлера. Як правило, проточний електричний водонагрівач встановлюється у місцях із відносно невеликим споживанням гарячої води.

Переваги використання проточного водонагрівача.

 • Компактний розмір. Більшість побутових моделей проточних водонагрівачів виготовлено у вигляді крана, що встановлюється на кухонну мийку, раковину або стіну у ванній. Більш потужні моделі проточників встановлюються на стіну або вбудовуються у меблі.
 • Швидке нагрівання води. На відміну від водонагрівачів накопичувального типу, крани з підігрівом дозволяють отримати гарячу воду миттєво, не чекаючи нагрівання всього об'єму бака.
 • Простота монтажу. Процедура установки проточного водонагрівача мало чим відрізняється від монтажу звичайного змішувача кухонного, хіба що необхідністю підключення до електричної мережі.
 • Відсутність потреби монтажу магістралі гарячого водопостачання. Проточний водонагрівач встановлюється безпосередньо в точці водозабору, тому не потрібно монтувати систему гарячого водопостачання.
 • Зручність використання. Управління проточним нагрівачем – не складніше звичайного крана, досить просто повернути ручку у певному напрямку для отримання підігрітої чи холодної води.
 • Прийнятна вартість. Ціна проточного водонагрівача в Україні значно нижча, ніж у бойлера чи газової колонки.
 • Мінімальна витрата води. Застосування крана з підігрівом дозволяє отримати стільки гарячої води, скільки Вам необхідно і не оплачувати тепловтрати.

Недоліки використання електричного проточного водонагрівача.

 • Відносно невелика продуктивність виробу. Нагрівання води в кранах з підігрівом відбувається безпосередньо в момент водозабору, що є енергоємним процесом і створює відносно високе навантаження на мережу. Стандартні побутові електромережі не розраховані на великі одномоментні навантаження, тому використання проточного водонагрівача потужністю понад 3,5 кВт є скрутним у стандартних житлових приміщеннях.
 • Необхідність наявності якісної електричної проводки.
 • Необхідність наявності заземлюючого контакту.

На які параметри слід звернути увагу при купівлі електричного проточного водонагрівача.

 • Потужність. Потужність стандартних моделей кранів із підігрівом становить 2,8 – 3,3 кВт. Цього достатньо для того, щоб помити посуд чи руки, прийняти душ. Якщо Ви хочете використовувати проточний водонагрівач для повного постачання житла гарячою водою, Вам знадобиться пристрій, потужність 6 кВт і більше.
 • Матеріал виготовлення. Корпус більш дешевих проточних водонагрівачів виготовляють із спеціального пластику, а дорожчих – із нержавіючої сталі чи інших металів. Також, слід звернути увагу на матеріал виготовлення гуся, деталей керування та якість покриття.
 • Форма та тип монтажу. Залежно від призначення, проточні водонагрівачі мають різну форму та різний тип кріплення для настінного монтажу або встановлення на мийку та раковину.
 • Наявність додаткових функцій та пристроїв підвищення безпеки. Сучасний кран з підігрівом може бути укомплектований різним додатковим обладнанням, а саме: електронний термометр, пристрій захисного відключення, кнопки сенсорного керування, лійка для душу та ін.

Чому варто купити проточний водонагрівач в інтернет-магазині сантехніки Сифон.

Каталог нашого магазину містить десятки сертифікованих в Україні моделей проточних водонагрівачів відомих торгових марок: Aquatica, Wezer, Lidz, Eldom, Tesy. При покупці надається офіційна гарантія від виробника чи магазину.

Немає товарів

Вгору