Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик

Ізоляційні матеріали для систем опалення та водопостачання

Ізоляційні матеріали – група товарів, призначених для тепло- або звукоізоляції санітарно-технічного обладнання. Тіло- та звукоізоляція виготовляється з матеріалів, що володіють високим коефіцієнтом теплоізолюючих властивостей, що дозволяє значно підвищити ефективність використовуваного обладнання та уникнути утворення конденсату, що утворюється при перепаді температури.

Різновиди ізоляційних матеріалів у каталозі інтернет-магазину Сифон

- Теплоізоляція для труб. Утеплювач для труб – матеріал, призначений для тепло- та звукоізоляції труб системи опалення, водопостачання, систем вентиляції та каналізації. Застосування теплоізоляції для труб суттєво знижує теплові втрати та звук, що походить від трубопроводу. Використання теплоізоляції дозволяє, наприклад, розташувати труби гарячого та холодного водопроводу в безпосередній близькості одна від одної. Також застосування утеплювача для труб дозволяє захистити поліпропіленові труби від впливу прямих сонячних променів.

- Полотно поліетиленове. Даний матеріал використовується для упаковки різних крихких товарів, як теплоізоляційний матеріал для влаштування теплої підлоги або як підкладка під ламінат.

- Полотно фольговане та ламіноване. Даний вид ізоляційних матеріалів застосовується для ізоляції трубопроводів, повітроводів, а також теплоізоляції саун та в системах теплої підлоги. Для зручності влаштування систем теплої підлоги, виробники пропонують купити фольговане полотно з розміткою.

- Теплоізоляція для теплої підлоги – спеціальна панель, виготовлена з теплоізоляційних матеріалів, що дозволяє максимально ефективно та просто монтувати системи теплої підлоги. Дана панель одночасно служить і утеплювачем та кріпленням для труби теплої підлоги.

- Алюмінієва армована стрічка – різновид липкої стрічки, що характеризується підвищеною міцністю. Алюмінієва стрічка застосовується для закріплення та склеювання різних теплоізоляційних рулонних матеріалів (ламіноване та фольговане полотно, гідроізоляційні плівки та ін.).

- Демпферна стрічка – рулонний матеріал із спіненого поліетилену, призначений для компенсації лінійного розширення бетонних стяжок підлог (у тому числі в системах теплої підлоги). Стрічка встановлюється на стіни периметру приміщення.

Купити теплоізоляційні матеріали в інтернет-магазині Сифон

Якщо Ви шукаєте якісні ізоляційні матеріали, зверніть увагу на каталог інтернет-магазину Сифон, де представлений величезний вибір рулонних утеплювачів різної товщини, а також утеплювачі для труб, демпферна стрічка та липка стрічка. Всі товари відповідають високим стандартам та можуть бути розміщені, у тому числі, у житлових приміщеннях, медичних закладах, садках та школах. Також ізоляційні матеріали від магазину Сифон відповідають заявленому класу пожежної безпеки. Купити підкладку під ламінат, утеплювач для труб чи ізоляційне полотно у нашому магазині – правильне рішення.

Вгору