Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик

Системи зворотного осмосу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Переоцінити важливість води для життєдіяльності людей досить важко, адже людина сама більш ніж на 80% складається із води. Вода застосовується для різних цілей – від прямого вживання до приготування їжі, тому важливо використати максимально чисту воду. У багатьох містах, незважаючи на те, що до системи подається чиста артезіанська вода з глибоких свердловин, її якість нівелюється використанням старих водопроводів. Багато хто знаходить вихід у купівлі очищеної води у пляшках або на розлив у спеціальних автоматах. Ми пропонуємо ознайомитись з перевагами використання системи зворотного осмосу, яка здатна максимально забезпечити Вас чистою водою у домашніх умовах.

Система зворотного осмосу та принцип її роботи.

Система зворотного осмосу – багатоступінчаста система очищення, що складається з каскаду фільтрів, що дозволяють очистити воду від різних домішок за допомогою різного типу фільтрів з різним наповнювачем. Часто встановлена кількість фільтрів – від 2 до 6. Кількість та тип фільтрів має визначатися після аналізу води у Вашому регіоні.

Принцип роботи систем зворотного осмосу.

Система зворотного осмосу складається з кількох колб із фільтрами різного типу:

  • Перший етап призначений для видалення твердих механічних шматочків різних матеріалів, таких як пісок, металеві шматочки водопровідних труб та ін.
  • На другому етапі відбувається видалення дрібніших органічних домішок, хлору та ін.
  • Третій етап часто використовується для насичення води додатковими компонентами, такими як магній у разі потреби.
  • Четвертий етап є найбільш технологічним та відрізняє систему зворотного осмосу від звичайної багатоступеневої системи очищення. На цьому етапі вода проходить через спеціальний пристрій – мембрану, яка пропускає виключно молекули води. Також, системи зворотного осмосу часто комплектують колбою з активованим вугіллям (для смаку) або обладнанням для мінералізації води корисними компонентами.

Які параметри слід врахувати під час купівлі системи зворотного осмосу.

  • Набір обладнання. Комплектацію системи зворотного осмосу слід вибирати з урахуванням якості води у вашому регіоні на основі спеціального аналізу.
  • Продуктивність системи. Системи зворотного осмосу різних моделей здатні очистити різну кількість води за певний час. Необхідно купити систему зворотного осмосу з достатньою для Вас продуктивністю за хвилину/годину/день. В окремих випадках цей тип обладнання комплектується спеціальним накопичувальним баком, що дозволяє збільшити доступну для споживання кількість води в окремий період.
  • Розміри обладнання та місце встановлення. Як правило, системи зворотного осмосу встановлюється у кухонній стінці під мийкою.
  • Наявність крана. Комплект очисного обладнання може бути укомплектований спеціальним краном, який використовується лише для роботи з очищеною водою. Також, існують спеціальні кухонні змішувачі на три води, де крім стандартних підводок, передбачено підключення фільтрованої води.

Купити систему зворотного осмосу в Україні з доставкою недорого можна в інтернет-магазині Сифон, де до уваги покупців представлені найбільш популярні та якісні комплекти обладнання популярних торгових марок: Bio+, OasisPro, Ital, Ecosoft, CAC, Sinor та ін. Вся продукція сертифікована відповідно до діючим законодавством.

Вгору