Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик

Опалення та водонагрів

Опалення, водопостачання та водовідведення є найважливішими складовими компонентами будь-якого сучасного будинку. Системи подачі води, опалення та каналізації зазвичай монтуються на етапі будівництва будинку, тому вимагають ретельного підходу до вибору всіх комплектуючих.

З яких компонентів складається система опалення та водопостачання.

Сучасна опалювальна система – складний механізм взаємодіючих компонентів, що складаються з таких складових частин:

- Газовий, електричний або твердопаливний котел (крім приміщень із централізованим опаленням).

- Бойлер (водонагрівач).

- Газова колонка.

- Радіатори опалення.

- Труби, фурнітура та запірна арматура.

- Байпас.

- Системи «Тепла підлога»».

- Циркуляційний насос.

- Розширювальний бак.

- Нагрівальний шнур.

При покупці комплектуючих частин для опалювальної системи або водопостачання слід звернути увагу на такі моменти:

- Якість. Оскільки більшість елементів опалення після монтажу та подальшого оздоблення приміщення виявляються «замурованими» у стіни та підлогу, слід особливу увагу звернути на якість використовуваних матеріалів. Визначити якість матеріалів та приладів «на зуб» досить важко самостійно, тому при покупці ми рекомендуємо прислухатися до рекомендацій консультантів магазину, монтажників, які мають багаторічний досвід, або відгуків про товар. Адже погодьтеся, що вчитися на чужих помилках значно дешевше, ніж своїх.

- Гарантія від виробника чи магазину. При виборі обладнання для опалення та водопостачання зверніть увагу не тільки на тривалість гарантії, що надається, але і на можливість гарантійного та післягарантійного обслуговування системи у Вашому місті. Відправка товару навіть на гарантійний ремонт в інше місто може обійтися "в копієчку". Також багато виробників сантехніки надають на свій товар страховку на випадок завдання збитків бракованими компонентами системи опалення або водопостачання.

- Енергоефективність. Постійне зростання цін на енергоносії у всьому світі змушує споживачів задуматися над ефективністю системи опалення, адже разова економія на товарі може перейти на щомісячну оплату її низької енергетичної ефективності. Цей пункт стосується насамперед нагрівальних приладів (готель, бойлер, газова колонка, проточний водонагрівач тощо). Також, у наш час слід уже придивлятися до обладнання, що використовує енергію сонця, вітру та землі. Вартість такого обладнання ще досить висока для середнього покупця, але воно надає можливість економії енергоресурсів при подальшому використанні або повну незалежність від постачальників енергії та тепла.

- Ремонтопридатність опалювального обладнання у майбутньому.

Купити опалювальне обладнання в інтернет-магазині Сифон - правильне рішення, оскільки ми пропонуємо нашим покупцям величезний вибір комплектуючих для систем водопостачання, опалення та каналізації від найкращих виробників України та зарубіжжя.

Вгору