Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик

Обладнання для водоочищення

Чиста вода – запорука здоров'я та довголіття людини. Вчені давно довели пряму залежність між якістю питної води та здоров'ям людини.

В наш час існує маса варіантів отримання чистої води: покупка в продуктовому магазині бутильованої води, замовлення води в пляшках, покупка води на розлив у спеціальних автоматах та ін.

Одним з найбільш популярних та недорогих способів отримання чистої води є очищення води за допомогою спеціального обладнання – систем водоочищення.

Що таке система очищення.

Система водоочищення - фільтраційне обладнання, призначене для видалення з води домішок, шкідливих для здоров'я людини, запахів і присмаків.

Які різновиди систем водоочищення існують.

Сьогодні магазини сантехніки пропонують своїм покупцям величезний вибір різного обладнання для очищення води, серед якого найпоширенішими є:

  • Фільтри механічного очищення. Найбільш примітивний вид водоочисного обладнання, який є латунним або пластиковим фітингом, обладнаний спеціальною сіточкою, яка і виступає в ролі фільтра. Цей фільтр призначений для очищення води від грубих механічних фракцій. Як правило, монтується у системах водопостачання для первинного очищення води.
  • Фільтри-глечики. Найбільш доступний і простий в експлуатації фільтр, який є глечиком, що складається з двох чаш і фільтра. Для очищення води достатньо набрати воду в першу чашу, де під впливом гравітації вода, пройшовши через фільтр, потрапить у другу чашу. Фільтр для глека слід підбирати з огляду на особливості води вашого регіону.
  • Системи зворотного осмосу. Система зворотного осмосу є найефективнішою системою очищення води, здатної очистити воду від усіх можливих домішок, металів, бактерій, вірусів та солей. Ефективність цієї системи досягається завдяки спеціальній мембрані, яка пропускає через себе лише молекули води, відсікаючи зайві елементи.
  • Багатоступінчасті фільтри. Якщо Ви хочете купити ефективну систему очищення води, то система багатоступінчастої фільтрації є найбільш вдалим для Вас варіантом. Вона являє собою обладнання, що складається з кількох колб з фільтрами, проходячи через які вода позбавляється хімічних та механічних домішок. Залежно від якості води, послідовно встановлюється необхідна кількість фільтрів різного типу (як правило 3), що дозволяє досягти найбільшого ефекту та отримати чисту воду. У системах багатоступінчастої фільтрації заміна очисних компонентів не вимагає спеціальних навичок і може бути здійснена самостійно.
  • Фільтри від накипу. Спеціалізований тип фільтрів, призначених для захисту побутових приладів від накипу солей кальцію та калію, які можуть призвести до виходу з експлуатації обладнання.

Де можна придбати систему очищення води за доступною ціною в Україні?

Сьогодні на прилавках спеціалізованих магазинів сантехніки представлений величезний вибір обладнання для очищення води, серед якого досить складно самостійно вибрати найбільш підходящий варіант. Ми пропонуємо скористатися каталогом нашого інтернет-магазину, де за допомогою фільтрації за різними параметрами можна підібрати обладнання, яке відповідає Вашим очікуванням. Також, Ви завжди можете розраховувати на професійну консультацію наших менеджерів, які з радістю поділяться своїм досвідом з Вами.

Залишилися питання – чекаємо на Ваш дзвінок.

Вгору