Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик

Насосна техніка

Що таке насосне обладнання та які види насосів бувають?

- Насосне обладнання – загальна назва гідравлічних механізмів, призначених для надання руху, перекачування та збільшення тиску рідини у різних системах. Різне насосне обладнання застосовується практичних у всіх сучасних системах водопостачання, теплопостачання та водовідведення. Залежно від призначення розрізняють такі види насосного обладнання:

- Циркуляційні. Даний вид обладнання призначений для циркуляції теплоносія у системах опалення різного типу та використовується для кругового перекачування рідини.

- Свердловини. Насос, призначений для водопостачання приміщення шляхом подачі води із свердловин до системи водопроводу. Залежно від принципу роботи свердловинні насоси поділяються на кілька типів:

 • Відцентровий;
 • Шнековий;
 • Вихровий.

Також, залежно від типу установки, розрізняють:

 • Поверхневий;
 • Занурювальний;
 • Напівнавантажений.

- Дренажний. Дренажний насос – обладнання, насосне обладнання для відкачування рідин. Особливістю даного обладнання є можливість роботи не тільки з чистою, але й забрудненою рідиною. Дренажні насоси використовуються для відкачування стічних та каналізаційних вод, осушення чи наповнення різних ємностей.

- Насосні станції. Комплекс обладнання, що дає змогу забезпечити автоматизоване водопостачання приміщення. Як правило, насосна станція складається з насосної частини, автоматики та розширювального бака. Дане обладнання дозволяє підтримувати постійний тиск води в системі водопостачання та автоматизувати подачу води в будинок з колодязя або свердловини.

- Насос для підвищення тиску. Даний вид насосного обладнання є актуальним для домогосподарств, що «страждають» від низького тиску води у водопроводі. Насос даного типу дозволить збільшити тиск у системі до норми, що дозволить нормалізувати роботу різного водоспоживаючого обладнання (пральна машина, посудомийна машина, проточний водонагрівач та ін.).

- Насоси для басейнів та фонтанів. Спеціалізоване насосне обладнання, призначене для перекачування та рідин, у т.ч. та для створення декоративних потоків води. Головною особливістю насосів для басейнів є підвищена герметичність та безпека обладнання.

Купити насос в Україні сьогодні не становить жодних труднощів. Інтернет-магазини сантехніки пропонують своїм покупцям сотні моделей насосів, що дозволяє підібрати обладнання, що максимально відповідає вимогам щодо якості та ціни.

Що слід враховувати під час вибору насоса?

 • Призначення обладнання. При покупці насоса слід переконатися, що він призначений для виконання необхідної для Вас операції.
 • Потужність обладнання, тобто можливість виконання завдань із перекачування рідин потрібного Вам обсягу.
 • Клас енергоспоживання.
 • Матеріал виготовлення гідравлічної чи електричної частин насоса. При виготовленні насосного обладнання виробники можуть використовувати різні матеріали, що зрештою впливає на вартість та довговічність обладнання.
 • Тривалість гарантії та можливість гарантійного та післягарантійного обслуговування насоса у Вашому регіоні.

Де можна придбати якісний насос із гарантією в Україні.

Інтернет-магазин сантехніки Сифон пропонує своїм покупцям широкий вибір насосного обладнання за доступною ціною з доставкою у будь-який регіон України: Харків, Полтава, Київ, Черкаси, Суми, Чернігів, Хмельницький, Одесу, Дніпро, Львів. На сторінках нашого каталогу Ви знайдете обладнання лідерів у цій галузі: Shimge, Optima, Sprut, Aquatica, Forwater, Grundfos, Taifu та ін.

Завжди раді допомогти зробити Ваш вибір, надавши професійну консультацію наших спеціалістів за телефоном, електронною поштою або месенджером.

Вгору